Guvernörens klubbesök

Rotary International - Southwest Finland and Åland Islands - District 1410

Guvernörens klubbesök

Alla sovitut klubivierailupäivät

KLUBIVIERAILUT 2020 – 2021      
KLUBBESÖKEN 2020 – 2021      
         
Pvm Klubi Päivä Klo Paikka
Datum Klubben Dag Kl Plats
         
8-13.9. Gets &Institute      Oulu
18-20.9 Dist.konf Ine Barlie/Norge     Kolbotn
         
28.9. Loimaa Maanantai 17.15 Hotelli Loimaan Seurahuone, Satakunnantie 24-26, 32200 Loimaa
29.9. Forssa Sepänhaka Tiistai 12.00 Hotelli Scandic Forssa, Hämeentie 7, 30100 Forssa,
29.9. Urjala Tiistai 17.30 Motelli Pentinkulma, Turunväylä 52, 31760 Urjala
30.9. Punkalaidun Keskiviikko 18.00 Ravintola Jessica, Kauppakatu 2 , Punkalaidun
         
5.10 Eurajoki Maanantai 17.00 Kaffe Kellari, Kirkkotie 3, Eurajoki
6.10. Kokemäki Tiistai 17.30 Kokemäen Seuratalo, Seuratalonrinne 7, 32800 Kokemäki.
7.10. Nakkila Keskiviikko 17.00 Villilän Kartano ja Kulttuurikeskus, Villiläntie 1, 29250 Nakkila
8.10. Forssa Torstai 12.00 Hotelli Scandic Forssa, Hämeentie 7, 30100 Forssa,
8.10. Huittinen Torstai 18.00 Huittisten vanha pappila, Pappilankatu 13, 32700 Huittinen
9.10. Raisio – Jokilaakso Fredag 12.15 Ravintola Martinhovi, Martinkatu 6, 21200 Raisio
         
13.10. Turku Åbo Tiistai 11.45 Ravintola Suomalainen Pohja, Aurakatu 24 A, Turku
13.10 Kyrösjärvi Tiistai 17.45 Villa Rauhasalo, Siljantie 13, 39100 Hämeenkyrö
14.10. Meri Pori Keskiviikko 17.00 Yyterin Kylpylähotelli, Sipintie 1, 28840 Pori
15.10 Uusikaupunki Torstai 12.00 Hotelli Aquarius, Kullervontie 11, Uusikaupunki.
16.10 Pori Perjantai 11.45 Porin Suomalainen klubi, Eteläranta 10, 28100 Pori
         
22.10 Pori Karhunpää Torstai 12.00 Porin Suomalainen klubi, Eteläranta 10, 28100 Pori
22.10 Turku International Torstai 17.30 Scandic Plaza Turku Hotel, Yliopistonkatu 29, 20100 Turku
23.10. Raumanmeri/Rauma Perjantai 12.00 Ravintola Savila, Vanhakirkonkatu 1, 
 Rauma
         
24.10 Höstseminarium Lauantai   Parkano
  Syysseminaari      
         
27.10 Somero Tiistai 17.00 Kiiruun talo, Joensuuntie 22, 31400 Somero
28.10. Salo Keskiviikko 12.30 Salon Seurahuone, Asemakatu 1, Salo
29.10 Salo Uskela Torstai 16.45 Salon Seurahuone, Asemakatu 1, Salo
30.10 Turku Turunmaa Perjantai 11.45 Scandic Hotel Plaza, Yliopistonkatu 29, 20100 Turku
         
3.11. Pori Kuninkaankartano Tiistai 17.00 Porin Suomalainen klubi, Eteläranta 10, 28100 Pori
4.11. Pargas Port Onsdag 18.00 Restaurang Malmen, Strandvägen 1, 21600 Pargas
5.11. Piikkiö Torstai 17.30 Tuorlan majatalo, Tuorlantie 1E, Kaarina 
6.11. Pargas Fredag 11.45 Axxell, utbildning Ab,  Vapparvägen 4, 21600 Pargas
6.11. Nagu Fredag 18.00 Restaurang L´Escale, Nagu strand 4, 21660 Nagu
         
9.11. Turku Aboa Nova Maanantai 17.00 Scandic Hotel Plaza, Yliopistonkatu 29, 20100 Turku
10.11 Meri-Naantali Tiistai 12.15 Naantalin Kylpylä Matkailijantie 2. 21100 Naantali
10.11 Mynämäki Tiistai 18.00 Irjantalon kerhotila, virastotie 1, Mynämäki
11.11. Nousiainen Keskiviikko 17.30 Nousiaisten Wanha Asema, Laaleistentie 27, 21270 Nousiainen
         
16.11. Harjavalta Maanantai 11.30 Hotelli Hiittenharju, Hiittenharjuntie 1, 29200 Harjavalta
16.11. Äetsä Maanantai 18.00 Pehulan Kyläkahvila, Päätie 20, 32740 Sastamala
17.11. Parkano Tiistai 17.45 Raijanholvi, Parkanontie 53, 39700 Parkano
18.11. Turku Aamuvirkut Keskiviikko 07.30 Ravintola Verkahovi, Verkatehtaankatu 4. Turku
18.11. Turku Kupittaa Keskiviikko 11.45 Original Sokos Hotel Kupittaa, Joukahaisenkatu 6  Turku
18.11. Naantali Keskiviikko 17.00 Ravintola Trappi, Nunnakatu 3, 21100 Naantali
         
23.11. Reach Salo Maanantai 18.00 Ihme ja Kumma kahvila, Annankatu 10, 24100 Salo
28.11. Alastaro Lauantai 18.00 Alastaron Loimikoti, Vänniläntie 14, 32440 Alastaro
         
30.11 Laitila Maanantai 17.00 Hyvinvointikeskus Poukanville, Keskuskatu 4, Laitila
1.12. Pori Teljä Tiistai 12.00 Ravintola Borg, Yrjönkatu Eetunaukion laidalla
1.12. Karvia Tiistai 19.00 Neste Karvia, Ylä-Satakunnantie 12, 39930 Karvia
         
7.12. Turku Samppalinna Maanantai 11.30 Ravintola Suomalainen Pohja, Aurakatu 24 A, Turku
8.12. Vammala Tiistai 18.00 Vammalan Seurahuone Puistokatu 4, Sastamala
         
15.12 Kankaanpää Tiistai 12.00 Ravintola Face, Torikatu 13, 38700 Kankaanpää
15.12. Turku Sirkkala Tiistai 17.00 Opetusravintola Taito, Lemminkäisenkatu 14-18, 20520 Turku
         
11.1.21 Lieto Maanantai 17.15 Liedon Shell, Simpukkatie 2, Lieto
12.1.21 Lieto Vanhalinna Tiistai 17.30 Liedon Vanhalinna, Vanha Härkätie 111, Lieto
13.1.21 Raisio Keskiviikko 16.30 Ravintola Martinhovi, Martinkatu 6, Raisio
14.1.21 Turku Turun Linna Torstai 12.00 Suomalainen Pohja, Aurakatu 24, 20100 Turku
14.1.21 Kimito Torsdag  17.30 Restaurang Galaxy, Arkadiavägen 11, 25700 Kimito
15.1.21 Turku Aninkainen Perjantai 11.45 Suomalainen Pohja, Aurakatu 24, 20100 Turku
         
18.1.21 Kaarina Maanantai 17.30 Tuorlan majatalo, Tuorlantie 1E, Kaarina
19.1.21 Perniö Tiistai 17.45 Pitopastantti, Haarlantie 4, Perniö
         
25.1. Rauma Hauenguan Maanantai 17.00 Ravintola Savila, Vanhankirkonkatu 1, Rauma
26.1. Eura Tiistai 17.30 Lounaskahvila Idylli, Eurantie 18, Eura
         
4.2. Godby  Torsdag 17.30 Hotel och Restaurangskolan Strandgatan  Mariehamn
5.2. Mariehamn Fredag 11.45 Hotell Arkipelag, Strandgatan 35, 22100 Marieham
         

 

print